O společnosti

Společnost KOVO KASEJOVICE MONT s.r.o.  byla založena v roce 2000 jako dceřinná společnost firmy KOVO Kasejovice spol. s r.o., jejíž historie sahá do druhé poloviny padesátých let. Hlavním přemětem naší činnosti je zákázková výroba zámečnických prvků a konstrukcí při využití moderních technologií a kvalifikovanosti pracovníků. Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním ocelového plechu, korozivzdorného materiálu a jinách ušlechtilých kovů.

Hlavní těžiště výroby tvoří prvky dodávané pro větrné elektrárny, solární elektrárny, komponenty generátorů, prvků pro kamenolomy a větrací systémy. Nejmladší část výroby tvoří nerezové prvky určené pro koncového zákazníka. Podklady pro výrobu jsou zpracovány moderními CAD CAM systémy.

Výkonnost, kvalita a racionalita jsou základy našeho dosavadního obchodního úspěchu. Ve spojení s odbornými kompetencemi a existující flexibilitou jsou zárukou pro naše stávající a budoucí zákazníky.
V prosinci 2003 ve firmě proběhl certifikační audit, na základě kterého byl vydán firmou CQS certifikát dle ČSN EN ISO 9001:2009, v roce 2009 firma získala certifikát systému řízení výroby dle EN 1090 – 2 a v roce 2012 získala certifikát ČSN EN ISO 14001:2005. Každoročně obhajujeme tyto certifikáty, což je jistotou nejen pro naše zákazníky, ale především naším závazkem trvalého dosahování nejvyšší úrovně poskytovaných služeb.

certifikáty

  • Kovo-kasejovice-mont-sro-Certif-9001–2015-CZ
  • Kovo-kasejovice-mont-sro-IQNET-Certif-9001-2008